04
gru

„Potęga relacji”. Szkolenia z budowania relacji w całej Polsce

04 gru 2018
0

Najpierw Warszawa, a od stycznia – cała Polska. 16 miast w 16 dni – tak wygląda plan na to, by Polacy nauczyli się budować trwalsze relacje w życiu prywatnym i zdobywać lepsze kontakty w życiu zawodowym. Przyjdź na szkolenie #potęgaRELACJI Wojciecha Szaniawskiego, który przez 13 lat pracował z największymi gwiazdami sportu oraz rozrywki i przełam barierę pierwszego kontaktu.

Budowanie relacji to najważniejsza umiejętność XXI wieku, a jednocześnie wyzwanie, z którym spora część społeczeństwa w kwestiach prywatnych lub biznesowych sobie nie radzi – przyznaje Wojciech Szaniawski, ekspert ds. komunikacji i pomysłodawca warsztatów „Potęga relacji”. Od 13 lat współpracuje z największymi gwiazdami w Polsce i Stanach Zjednoczonych, a budowania relacji uczył się od najlepszych trenerów w USA. Teraz zdobytą wiedzą, która dotychczas była znana wyłącznie największym gwiazdom sportu, rozrywki i polityki w Stanach, postanowił podzielić się z Polakami.

Uczestnicy szkolenia zdobędą konkretne umiejętności, które będą mogli wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym. Nauczą się z przyjemnością inicjować pierwszy kontakt, odkryją swoje siły w relacjach z ludźmi i osiągną lekkość w wyrażaniu emocji. Poznają sposób mówienia, który wykorzystują prezydenci USA. Nauczą się wyprzedzać myśli odbiorców, wybiorą naturalne dla siebie gesty i pod opieką Wojciecha Szaniawskiego zbudują historie o sobie według reguły znanej reżyserom z Hollywood. Warsztat w małej grupie pozwoli im lepiej odczytywać intencje i emocje innych. – Współpraca z Wojtkiem dała mi ogromne możliwości, nie tylko w postaci wielu kontraktów reklamowych. Umiejętności rozmowy i dobrej współpracy dają niesamowite rezultaty i pozwalają zbudować zwycięskie zespoły mistrzów – mówi Grzegorz Krychowiak, który przez wiele lat pracował z Wojciechem Szaniawskim nad swoim wizerunkiem i budowaniem relacji.

Wiedza na temat tego, jak profesjonalnie budować relacje, dostępna jest zazwyczaj wyłącznie dla największych gwiazd i ludzi biznesu w stolicach. A potrzebujemy jej wszyscy – niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą i chcesz być bardziej skuteczny, czy chcesz poprawić relacje ze swoją rodziną. Chcę nauczyć ludzi naturalności, by lepiej radzili sobie z nawiązywaniem kontaktu. W całej Polsce – dodaje Szaniawski. Szkolenie odbędzie się w 16, między innymi, w Gdańsku, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Wrocławiu i Białystoku.

Harmonogram szkoleń i bilety dostępne są na stronie www.wojciechszaniawski.com.